"Enjoy your life"

Poprvé do Fantasy

Tak konečně jste vyhráli souboj s předsudky, překonali obavy a stojíte za dveřmi, dveřmi do jiného světa. Srdce vám svou zrychlenou frekvenci dává najevo, že Vás čeká nezapomenutelný večer plný emocí a vzrušení, ale stále je s vámi i trošku strachu a obav…

Dveře se otevřou a vstoupíte, jeden druhému dodáváte odvahu a pocit, že jste v tom spolu. S úsměvem Vás přivítáme, projdeme chodbou a před vámi se otevře prostor hlavní místnosti. Dýchne na Vás atmosféra clubu, decentní osvětlení, hudba…

Dostáváte klíček od skříňky a personál Vás odvádí do šatny, kde získáte první informace k chodu clubu. Téma dané party určuje jestli se převlékáte nebo zůstáváte v oblečení ve kterém jste přišli. Ještě Vás čeká prohlídka clubu, na baru je připraven welcome drink a pak si můžete vybrat místo k sezení. Kouřit se v clubu smí pouze IQOS na baru a ve VIP..

Následuje prohlídka, kde dostáváte další informace o tom jak to u nás a na swingers chodí. Každý pár má své představy a spektrum pojetí swingers je hodně široké. Páry se dají rozlišit do zhruba tří skupin. V té první jsou páry, které jsou jen spolu, bez kontaktu s ostatními a stačí jim atmosféra kolem. V druhé skupině jsou páry, které se chtějí seznámit, ale stačí jim jeden pár dle sympatií a stráví ve čtyřech celý večer. Ve třetí skupině jsou páry, které mají rády větší skupinky nebo jiné situace. Všechny páry respektují ostatní a nikdo nenutí ostatní k ničemu co nechtějí. Vše je o komunikaci a stačí říct „Nezlobte se, ale chceme být sami“. Je to jiný svět, kde jsou normální zcela jiné věci než někde v baru nebo na diskotéce, ale i tady jsou pravidla a „NE” znamená „NE”. Velmi jednoduše si tak bez problémů udržíte odstup.

Pro nové páry máme k dispozici voyaer místnost, do které za vámi nikdo nesmí a je z ní vidět do vedlejších místností. 

Informace k první návštěvě

Pokud budete chtít navštívit náš club, tak je pro Vás dobré udělat si rezervaci na párty, kterou si vyberete v kalendáři akcí. REZERVACI si můžete udělat pomocí formuláře u Vámi vybrané akce či telefonicky, pomocí sms či emailem.

Doporučujeme si přinést čistou obuv, nebo je možné si venkovní boty otřít, případně Vám zapůjčíme přezůvky a nebo můžete být  klidně na boso.
Veškeré hygienické potřeby (osušky, mýdla, kondomy, gely…) jsou v clubu samozřejmě k dispozici.


Není ohleduplné a ani přípustné navštívit club s virózou nebo jinou infekční chorobou!


Pokud je na určitých párty předepsaný speciální DRESS CODE*, je nutné ho dodržovat pro atmosféru dané párty.
Na párty můžete přijít i odejít kdykoliv během trvání akce, vše máte ve svých rukou.

*DRESS CODE obecně: vzhledem k atmosféře a vysoké úrovni klubu je na všechny párty předepsaný společenský druh oblečení, hlavně u mužů. Je vítáno lehce erotické oblečení u žen. U mužů košile, tričko s límečkem a podobně. Nebudeme tolerovat trička, kraťasy, tepláky, tj. v takovém případě nebudete do clubu vpuštěni. Děkujeme za pochopení.

Vstup na tyto stránky je možný pouze pro osoby starší 18-ti let. Kliknutím na tlačítko "VSTOUPIT" zároveň udělujete souhlas, že vstupujete na stránky se sexuálním obsahem a povrzujete, že neumožníte přístup k těmto stránkám nezletilým osobám.