"Enjoy your life"

 Časté dotazy

CO SI K NÁM OBLÉCI?

Jsme noční club a tomu proto musí odpovídat styl oblečení. Pro pány jsou nezbytné dlouhé kalhoty, košile, popřípadě tričko s límečkem. Kraťasy a tílka nebudou akceptována. Pro dámy jsou vítány elegantní, společenské šaty, nebo erotické oblečení. Obuv má odpovídat danému oblečení. Lodičky a podpatky u žen a muži mají mít společenské boty s hladkou podrážkou. Tenisky do clubu nepatří a budou u vstupu odloženy. K zapůjčení jsou přezuvky, ovšem můžete být i na boso, v celém clubu jsou koberce a jde o zachování čistoty. Na vybraných akcích se dress code přímo určuje.

CO JE V CLUBU K DISPOZICI?

U vstupu se odkládají telefony do schránek a do dalších prostor se nesmí nosit. Nové páry provedeme po clubu a zodpovíme případné dotazy. Každý pár dostává očíslovanou skříňku na převlečení, ve které jsou dvě osušky a prostěradlo. Ke skříňce dáváme každému náramek s tímto číslem pro identifikaci při objednávkách. Náramky jsou buď červené, nebo modré, podle toho jestli chcete být pouze se svým partnerem, nebo se rádi připojíte k ostatním párům. Na pokojích jsou zásobníky na papírové utěrky, gely a kondomy. Na každé párty je připraveno pohoštěni formou švédského stolu.

CO JE V CENĚ VSTUPNÉHO? 

Na uvítanou je pro vás připraven welcome drink a ve skříňkách osušky a prostěradlo. V clubu jsou na pokojích k dispozici veškeré hygienické potřeby a desinfekce na ruce. Během večera je podávaný raut a relaxovat můžete ve vířivce u baru.

PLATBA

Platit se dá pouze v hotovosti. Bankomat je v dostupné vzdálenosti cca 400m.

PARKOVÁNÍ

Máme vlastní parkoviště u clubu. U čísla popisného 673 je průjezd do vnitrobloku a tam můžete parkovat

UBYTOVÁNÍ

Ubytování je možné přímo u clubu, cca hodinu před akcí. Je potřeba rezervace a platba zálohy. Jsou k dispozici dva druhy pokojů, základní za 1300,- a větší s kuchyňkou za 1400,- / noc. Třetí osoba na pokoji 300,-  Check-out je možný do 12 hod.

NÁVŠTĚVNOST A VĚK PÁRŮ

Párty navštěvuje v průměru 30 párů. V pátek a sobotu jsou návštěvnosti vyšší a může být až 50 párů a záleží na druhu párty. Nejčastěji nás navštěvují páry v rozmezí 25 až cca 55 let..

Mohou k Vám sólo muži?

Sólo muži mohou pouze na středeční MEGA GANG BANG, KANDAULISTICKOU nebo GENTLEMAN PÁRTY.

Vstup na tyto stránky je možný pouze pro osoby starší 18-ti let. Kliknutím na tlačítko "VSTOUPIT" zároveň udělujete souhlas, že vstupujete na stránky se sexuálním obsahem a povrzujete, že neumožníte přístup k těmto stránkám nezletilým osobám.