Poskytli jsme rozhovor pro web DobryPrivat.cz, ve kterém se dočtete mnoho zajímavého nejen o prvotních myšlenkách, na to jak klub založit, ale také jak náročný to byl proces a jakým výzvám i v současné době musíme čelit. Zároveň se třeba pouštíme do diskuze nad tím, jak jsou na tom celkově swingers kuby v České republice a jaké je swinger komunita v Česku oproti zahraničí.

Tento rozhovor vznikl na základě článku, který o nás web DobryPrivat.cz již v minulosti napsal, byla to taková obsáhlá recenze na náš klub, která nás velmi příjemně překvapila i potěšila zároveň. Tento web se primárně věnuje inzerci holek na sex, ale mimo jiné zde najdete katalog podniků včetně swingers clubů.

Rozhovor s námi najdete právě zde! Třeba i návod na to, jak si svojí první zkušenost na swingers party užít a na co se připravit. To a mnohem více najdete v rozhovoru. My za něj velmi děkujeme a snad bude i další příležitost se o něčem pobavit!

Vstup na tyto stránky je možný pouze pro osoby starší 18-ti let. Kliknutím na tlačítko "VSTOUPIT" zároveň udělujete souhlas, že vstupujete na stránky se sexuálním obsahem a povrzujete, že neumožníte přístup k těmto stránkám nezletilým osobám.