PARTY JE PLNĚ OBSAZENA – SILVESTR *** 20-06 hod.

Zveme všechny naše přátele, kamarády a příznivce na Silvestrovskou párty. Přijďte s námi pořádně oslavit příchod Nového roku v tom nejlepším stylu. Večerem bude provázet profesionální DJ Carlos a budeme rádi, když budete tančit až do Nového roku. Na parketu s vámi budou krásné tanečnice a nebude chybět ani erotický program.

Tento večer se super atmosféruou si určitě nenechte ujít. Počet míst je omezen, tak prosíme o včasné rezervace. Party je pouze pro páry a vstupné je 3500,- VIP 5000,- Rezervace platí po zaplacení zálohy a informace získáte přes telefon, nebo email. Dveře clubu se pro vás otevřou ve 20 hod. a končit budeme až kolem 6 ráno.

Dress code: muži společenský, ženy společenský i erotický

V cenně vstupného je zahrnuto: 

– welcome drink i novoroční přípitek pro oba z páru, 

– bohatý raut (teplá a studená kuchyně, slané i sladké pochoutky…. atd) , 

– k dispozici je vířivka u baru, hygienické potřeby i osušku.

– program : během večera Vás bude provázet Dj, taneční program, erotické vystoupeni, soutěže o vstupy na další párty a td. 

Těšíme se na Vás.

Fantasy clubDatum

31.12.2023
Expired!

Čas

20:00
Párty pro
Vstup na tyto stránky je možný pouze pro osoby starší 18-ti let. Kliknutím na tlačítko "VSTOUPIT" zároveň udělujete souhlas, že vstupujete na stránky se sexuálním obsahem a povrzujete, že neumožníte přístup k těmto stránkám nezletilým osobám.