SEXY+EROTIC MASTERMIND *** 18:30-04 hod.

Zveme vás na premiérovou Erotic Mastermind akci, která předchází klasickou Sexy párty na kterou si můžete vzít sexy oblečení, kostýmek či sexy prádélko. Vaší fantazii se meze nekladou. Pro relaxaci máte k dispozici vířivku u baru a samozřejmě je i pestrý raut a bohatě zásobený bar s příjemnou obsluhou. V ceně je welcome drink, raut, whirlpool, osušku. TUTO JEDINEČNOU PÁRTY SI NENECHTE UJÍT!!

Swingers Club Fantasy představuje

EROTIC MASTERMIND

S Madam Canabelle & Kirou Nox

Zajímá vás, jak ovládnout partnerovu mysl ve hře a získat jeho / její pozornost? Chtěli byste začít objevovat nové erotické dimenze a dosud neprozkoumané sexuální fantazie a nevíte, jak na to? Přitahují vás rolové hry, hry s mocí, dráždění a odpírání potěšení, erotické svádění a ovládání, či ještě dekadentnější fantazie?

Otevíráme sérii sobotních večerních setkání pro páry, které chtějí objevit svůj erotický potenciál a povýšit ho na erotické mistrovství. Navštivte tento vedený workshop před sobotní swingersparty a

– zažehněte jiskru a vášeň ve vašem sexuálním životě

– prohlubte spojení s vaším partnerem

– získejte sebevědomí a vyjádřete vaše hluboké touhy a fantazie

– naučte se, jak vytvářet erotické scény

– ovládněte nástroje a triky, které povýší vaši erotickou hru

– vstupte do různých rolí a zjistěte, které vás nejvíce vzrušují

– staňte se mistrem erotické atmosféry a napětí

– navyšte úroveň své sexuální energie a orgasmický potenciál vašeho těla

– učte se od profesionálů, jak na erotické mistrovství

Kdo jsme?

Jsme sexuální alchymistky, fetiš & BDSM profesionálky a lektorky vědomé sexuality – Madam Canabelle & Kira Nox. Vytváříme bezpečný, vědomý a hravý prostor, ve kterém se můžete uvolnit a dovolit si prožít své skutečné touhy a fantazie bez obav a nepříjemných pocitů. Realizujeme individuální sessions, duosessions, ale též vedeme skupinové erotické playparty a workshopy. Naší vášní a posláním je zvyšovat vědomí na poli intimity a sexuality. Pomáháme lidem otevírat jejich 13. komnaty, učíme jak transformovat stud, strach a bolest v radost, uvolnění a potěšení.

Kdy: 26. března 2022, od 18:30 do 22:30 v uzavřené skupině párů, s možností pokračovat v dalším programu sobotní swingers party.

Erotic Mastermint je maximálně pro 15 párů, proto prosíme o včasné rezervace.

Cena: 2200,- Kč pro pár (zahrnuje vstupné na swingers party) www.canabelle.cz

REZERVACE NA TUTO PŘED AKCI JSOU MOŽNÉ POUZE TELEFONICKY.

SEXY PÁRTY

VSTUPNÉ: Pár 1.500,- (s clubovou kartou 1.300,-) , Žena: 300,-

Těšíme se na Vás.

Fantasy club

Datum

26.03.2022
Expired!

Čas

18:30
Párty pro
Vstup na tyto stránky je možný pouze pro osoby starší 18-ti let. Kliknutím na tlačítko "VSTOUPIT" zároveň udělujete souhlas, že vstupujete na stránky se sexuálním obsahem a povrzujete, že neumožníte přístup k těmto stránkám nezletilým osobám.