ŘÍMSKÁ *** 21-04 hod.

Už ve starém Římě se pořádaly sexuální orgie. Jejich proslulé lázně jsou toho důkazem. Římané si uměli užívat života i sexu plnými doušky. K lázním ale také patří příjemné masáže a proto jsme se rozhodli připravit druh párty zaměřené pravě na relax a pohodu. Snažíme se pro Vás navodit atmosféru starobylých lázni pomocí relaxační hudby a speciálního dress code. Naši maséři Vám uvolní tělo i mysl po náročném pracovním týdnu. V párové masáži strávíte asi půl hodiny. To si přeci nemůžete nechat ujít….. Atmosféru této párty dotváříte svým dress code, který je v římských kostýmech. Pokud  nemáte, tak vám zapůjčíme bílá prostěradla, šerpy a čelenky. Těšíme se na vás.

Cena za masáž na osobu je 350,- ( 250,- hradí zákazník a 100,- Vám platí club). Masáže Vám provádí certifikovaní maséři.

VSTUPNÉ: Pár 1.700,- (s clubovou kartou 1.500,-) , Žena: 300,-

Těšíme se na Vás.

Fantasy clubDatum

05.05.2023
Expired!

Čas

21:00
Párty pro
Vstup na tyto stránky je možný pouze pro osoby starší 18-ti let. Kliknutím na tlačítko "VSTOUPIT" zároveň udělujete souhlas, že vstupujete na stránky se sexuálním obsahem a povrzujete, že neumožníte přístup k těmto stránkám nezletilým osobám.