ŘÍMSKÁ *** 21-04 hod.

Už ve starém Římě se pořádaly sexuální orgie. Jejich proslulé lázně jsou toho důkazem. Římané si uměli užívat života i sexu plnými doušky. K lázním, ale také patří příjemné masáže a proto jsme se rozhodli připravit druh párty zaměřené právě na relax a pohodu. Snažíme se pro Vás navodit atmosféru starobylých lázni pomocí relaxační hudby a speciálního dress code. Naši maséři Vám uvolní tělo i mysl po náročném pracovním týdnu. V párové masáži strávíte asi půl hodiny. To si přeci nemůžete nechat ujít….. Tato jedinečná párty má jednoduchý dress code: Volně uvázané bílé prostěradlo kolem těla. Budete ho mít od nás ve svých skříňkách. Pokud si chcete přinést vlastní tematický kostým, budeme rádi za Vaší kreativitu..

Cena za masáž na osobu je 350,- ( 250,- hradí zákazník a 100,- Vám platí club). Masáže Vám provádí certifikovaní maséři.

VSTUPNÉ: Pár 1.700,- (s clubovou kartou 1.500,-) , Žena: 300,-

Těšíme se na Vás.

Fantasy clubDatum

02.06.2023
Expired!

Čas

21:00
Párty pro
Vstup na tyto stránky je možný pouze pro osoby starší 18-ti let. Kliknutím na tlačítko "VSTOUPIT" zároveň udělujete souhlas, že vstupujete na stránky se sexuálním obsahem a povrzujete, že neumožníte přístup k těmto stránkám nezletilým osobám.