OTEVÍRACÍ PÁRTY

Po dlouhé době otevíráme náš club a zveme všechny naše příznivce, kamarády a přátele na víkendové otevírací párty. Přijďte s námi v pátek a sobotu oslavit znovuotevření clubu a pořádně to zapít. Připravili jsme pro vás erotický program a atmosféru rozproudí naše krásné tanečnice. Očekáváme velkou účast, tak prosíme o včasné rezervace. Páteční a sobotní vstupné je 1300,- za pár a platba je možná pouze v hotovosti. Dress code je společenské oblečení, u žen jsou vítány erotické šaty, nebo erotické prádlo.
Chceme vytvořit bezpečné prostředí, tak na všech akcích budeme vyžadovat potvrzení o očkování, negativní test, nebo potvrzení o prodělání Covid 19. Ti co potvrzení nemají, v clubu otestujeme testy ze slin za 60,-
Otevírací párty jsou pouze pro páry a sólo muži se mohou těšit na příští středu a následný pátek na Gentleman párty. Program clubu budeme co nejdříve aktualizovat společně se spuštěním našich nových webových stránek.
Moc se na vás těšime

Petr a spol.
Fantasy club

Datum

04.06.2021
Expired!

Čas

21:00
Párty pro
Vstup na tyto stránky je možný pouze pro osoby starší 18-ti let. Kliknutím na tlačítko "VSTOUPIT" zároveň udělujete souhlas, že vstupujete na stránky se sexuálním obsahem a povrzujete, že neumožníte přístup k těmto stránkám nezletilým osobám.