GANG BANG 20-02

Opět Vás zveme k jedné z nejoblíbenějších akcí v našem clubu. Tuto párty navštěvují sólo muži, páry, i sólo ženy. Párty se mohou účastnit páry, sólo ženy a sólo muži. Párty zahájí jedna až dvě hlavní aktérky, které si přejí převahu mužů. Ženy z řad párů, mají také zájem o více mužů a během večera se postupně zapojují do dění. Jednou z aktérek bude Titi a má připravenou extravagantní erotickou show, která začne v 21 hod a atmosféru rozproudí sexy tanečnice.

Na tuto párty výrazně omezujeme počet sólo mužů cizinců.Čeká Vás čisté a diskrétní prostředí clubu a pro relaxaci můžete využít třeba vířivku u baru. Na těchto akcích výrazně omezujeme počet sólo mužů ze zahraničí. Samotný muž se na tuto párty může registrovat POUZE s klubovou kartou. Pokud kartu nemá může zaslat civilní foto na email pro schválení “ face control / confirmation“. Samotné muže akceptujeme selektivně, z důvodu limitovaného počtu míst pro singles na každé akci. Pokud nebudete akceptováni, můžete žádost opakovat za 6 měsíců. Na tuto párty je možné udělat rezervaci pouze telefonicky!!!!!

Vstupné dle ceníku.

Těšíme se na Vás.

Fantasy club

Datum

11.08.2021

Čas

20:00
Párty pro
Vstup na tyto stránky je možný pouze pro osoby starší 18-ti let. Kliknutím na tlačítko "VSTOUPIT" zároveň udělujete souhlas, že vstupujete na stránky se sexuálním obsahem a povrzujete, že neumožníte přístup k těmto stránkám nezletilým osobám.