GANG BANG S TITI *** 20-02 hod.

Ve středu pořádáme velmi oblíbený Mega gang bang. Párty se mohou účastnit páry, sólo ženy a sólo muži. Hlavní aktérkou večera je slečna Titi a má připravenou extravagantní erotickou show, která začne v 22 hod. Ženy z řad párů, mají také zájem o více mužů a během večera se postupně zapojují do dění. Muže si vybírají dle sympatií a komunikace. Atmosféru rozproudí sexy tanečnice. Na těchto akcích výrazně omezujeme počet sólo mužů ze zahraničí.

Samotný muž se na tuto párty může registrovat POUZE s klubovou kartou. Pokud kartu nemá může zaslat civilní foto na email pro schválení “ face control / confirmation“. Samotné muže akceptujeme selektivně, z důvodu limitovaného počtu míst pro singles na každé akci. Pokud nebudete akceptováni, můžete žádost opakovat za 6 měsíců. Na tuto párty je možné udělat rezervaci pouze telefonicky!!!!!

VSTUPNÉ: Pár 1.000,- (s clubovou kartou 800,-) Muž: 1.400,- (s clubovou kartou 1.100,-) Žena: 300,-

Těšíme se na Vás.

Datum

13.04.2022
Expired!

Čas

20:00
Párty pro
Vstup na tyto stránky je možný pouze pro osoby starší 18-ti let. Kliknutím na tlačítko "VSTOUPIT" zároveň udělujete souhlas, že vstupujete na stránky se sexuálním obsahem a povrzujete, že neumožníte přístup k těmto stránkám nezletilým osobám.