GANG BANG S VALENTINOU SIERA*** 20-02 hod.

Po delší době opět pořádáme Gang bang párty s Valentinou Siera. Zveme páry, které si přejí převahu mužů a chtějí si vybrat dle sympatií z přítomných mužů. Sólo muži budou z naší stálé a proěeřené klientely. Atmosféru navodí naše krásné tanečnice a erotickou show předvede Valentina Siera. Pro inspiraci uvádíme odkaz na INSTAGRAM nebo Twitter. Rezervace na tuto párty je nutná a prosíme o dodržení dress code ( elegantní oblečení ).

Na těchto akcích výrazně omezujeme počet sólo mužů ze zahraničí. Samotný muž se na tuto párty může registrovat POUZE s klubovou kartou. Pokud kartu nemá může zaslat civilní foto na email pro schválení “ face control / confirmation“. Samotné muže akceptujeme selektivně, z důvodu limitovaného počtu míst pro singles na každé akci. Pokud nebudete akceptováni, můžete žádost opakovat za 6 měsíců. Na tuto párty je možné udělat rezervaci pouze telefonicky!!!!!

VSTUPNÉ: Pár 1.000,- (s clubovou kartou 800,-) Muž : 1.100,- , Žena: 300,-

Těšíme se na Vás.

Fantasy club

Datum

20.04.2022
Expired!

Čas

20:00
Párty pro
Vstup na tyto stránky je možný pouze pro osoby starší 18-ti let. Kliknutím na tlačítko "VSTOUPIT" zároveň udělujete souhlas, že vstupujete na stránky se sexuálním obsahem a povrzujete, že neumožníte přístup k těmto stránkám nezletilým osobám.