Chceš připoutat v červeném pokoji

Kdo nebyl na swingers, jako by nebyl. Jen žertuji ale říkala jsem si, že bych tam ráda zašla. Samotné se mi jít nechtělo, tak jsem se zeptala kamaráda, jestli by nešel se mnou. Popovídáme, dáme si vířivku, skleničku a uvidíme. Přece si sexem nebudeme kazit večer a kamarádství. Zvolili jsme Fantasy klub, který mi doporučily dva páry na základě osobních zkušeností a jsem moc ráda, že jsem je poslechla. Přišli jsme brzy a dostali modré pásky na ruku. Kromě nás tam byl jen jeden pár. Trochu jsme měli obavy, zda tam nebudeme sami ale naše obavy se ukázaly zbytečné. Povídali jsme si, popíjeli, poslouchali hudbu a prošli si všechny místnosti. Zaujala nás červená s křížem a pouty na posteli. Vrátili jsme se na ke stolku, já si položila nohy do jeho klina a naše dotyky byly chvílemi víc než kamarádské.

"Chceš připoutat v červeném pokoji?" zeptala jsem se nevinně a dívala se mu do očí. "Ano, ale budeš hodná," odpověděl, když jsme se zvedali k odchodu. Hmmmm, jeho rty chutnaly báječně. Všechna naše předsevzetí o večeru bez společného sexu vzala za své a automaticky jsme přepnuli do režimu "Kamarád taky rád". Připoutání jeho rukou trvalo pár vteřin a byl jen můj. Jeho rty, vysportované tělo, to všechno se mi nabízelo v celé své kráse. Přece jenom jsme oba potřebovali trochu soukromí a dveře jsem zajistila zástrčku. Za dveřmi se ozýval hlasitý hovor, který jsme po chvilce přestali vnímat a já se konečně věnovala jemu. Jazykem a rty jsem se dotýkala jeho rtů, krku, putovala k bradavkám a pupíku, zatímco ruce se dobývaly do kalhot. Byl tak krásně bezmocný a vzrušený, když jsem je rozepla a poprvé ho pevně chytla rty a začala kouřit. Mizel v mé puse a dlaněmi jsem jemně tiskla koule. Nechtěla jsem ho příliš děsit a pod koule jsem jazykem zajela jen vzácně. Litovala jsem, že jsem si nevzala z kabelky lubrikační gel, ten který byl k dispozici mi vůbec nevyhovoval. Sice po něčem voněl ale na pořádné prstové hrátky jsem si s ním netroufala.

Bylo třeba ho připravit na pořádné rajtování. Vrátila jsem se k líbání a kouření, abych si byla jistá, že je připravený a natěšený. Sundala jsem si šaty, pod kterými jsem měla jen kalhotky a odpoutala jednu ruku. Miluji dráždění a dotyky na prsou a jedna ruka v poutech úplně stačí. Konečně nastal nejvhodnější okamžik na jeho osedlání. Natáhla jsem kondom, odsunula kalhotky a poprvé dosedla mokrá vzrušením. Rukama jsem se zapřela o jeho tělo, pohybovala pomalu pánví a užívala si ho v celé kráse. Ruka mi laskala bradavku a já cítila, že první vlna přichází. Poznali jsme ji oba, když se mé pohyby zrychlily ale nepřestávala jsem a pokračovala dál k druhé ještě silnější. I jeho orgasmus se blížil a přišel těsně před mým nejsilnějším, při které, jsem ho stiskla a rty se setkaly při polibku. Uvolnila jsem mu druhou ruku z pout a lehla si na záda. Se zavřenýma očima jsem vnímala jeho jazyk a prsty na prsou. Jazykem kroužil kolem bradavek, zuby velmi opatrně chytal a rty sály. Přesně tohle zakončení jsem potřebovala. Když jeho ruka zajela na poštěváček, vrátila jsem ji zpátky na ňadra. Pochopil velmi rychle a nepřestával až do okamžiku, kdy se mé tělo prohnulo, stehna chvěla a prsty zajely do jeho vlasů. Tohle byla fantastická tečka našeho pobytu v červeném pokoji ale oba jsme nutně potřebovali sprchu a vířivku.

Ve vířivce se nám představily další dva páry, s kterými jsme si chvilku povídali. Po chvíli relaxace jsme se vrátili ke stolku k pití, abychom doplnili tekutiny, které jsme v červeném pokoji vypotili. Zeptal se mě, zda mi nebude vadit, když se bude chvíli věnovat jedné ženě z páru ve vířivce. Proč by mi to mělo vadit, byli jsme tam oba pro zábavu a potěšení. Řeči o večeru bez sexu vzaly za své v poutech v červeném. Vrátili jsme se do vířivky, kde jsme se posadili k jeho favoritce. Seděl uprostřed a užíval si na střídačku líbání s námi oběma. Pak se rozhodli odejít do jednoho pokoje a já zůstala s jejím partnerem. To teda ne. Někteří muži jsou šukatelni a jiní ne. Tenhle patřil do druhé skupiny. Žádná výměna se konat nebude, to rozhodně ne. Zvedl se a odešel.

Zůstala jsem ve vířivce sama s párem ze Států a objednala si pití. Přiťukli jsme si na seznámení. On byl černovlasý, štíhlý a jeho partnerka vůbec nevypadala evropsky. Měla zvláštní rysy, kulatá prsa a černé vlasy. Posadila jsem se vedle něho, aby byl mezi námi. Sledovali, jak jsem odmítla předchozího muže takže se před prvním polibkem, zeptal, zda smí. Ano. Ano. Ano, nasledovaly něžné polibky, dotyky rtů, hraní jazykem, s mýma rukama jezdícíma, šmejdícíma po jeho stehně až k rozkroku. Dívala jsem se na jeho partnerku, zda souhlasí. Nevypadala, že by se jí to nelíbilo a naopak se zeptala, zda chci s nimi jít do některého pokoje. Kývla jsem mezi polibky a vířivku jsme opouštěli spolu. Tentokrát jsme skončili ve voyerově pokoji. Lehl si mezi nás a pokračovali jsme v líbání. Nejenže byl sexy a líbal jako bůh ale jeho penis byl nádherný, tvarem a velikostí k sežrání. Líbal se s partnerkou a já měla možnost si ho vychutnávat rty a jazykem. Byl opravdu dobře vychovaný a jako pravý gentleman mi nabídl lízaní. Pohodlně se položil mezi má stehna a jazykem zajel na poštěváček. Tohle zrovna není můj šálek kávy ale když přitom ona kroužila jazykem kolem bradavek, tělo začalo bleskově reagovat. Jeho prsty našly cíl a během chvilky jsem se poprvé zachvěla, zvolnil ale nepřestával až do pevného sevření ruky a hlavy stehny. Věděli jsme oba, že jsem připravená ho cítit hluboko v sobě. Sáhl pro kondom, s kterým mu partnerka mu pomohla.

Ležela jsem na zádech a sledovala, jak opatrně zasouvá. Panebože ten byl krásný, velký, vzrušený k prasknutí. Začal zlehka, pomalu a jeho pohyby mě začaly přivádět do extáze. Partnerka mě stále laskala na prsou ale když rukou zajela na postěváček, dala jsem ji pryč. Vnímal mé vzrušení i zrychlující přirážení s první vlnou orgasmu. Tušil, že to není konec, protože jsem ho pevně svírala. Zvolnil tempo a pokračoval dál pod jiným úhlem. Boky jsem vyrážela proti němu až do nové prudké vlny. Ještě stále nebyl utopený ve mých vlnách rozkoše. Automaticky jsem dala nohy k sobě a nechala se dovézt až na samý vrchol. Kotníky sevřely jeho krk, každý sval mého těla byl napnutý a jen pozvolna jsem přemlouvala tělo a mysl k vnímaní okolí. Pozorovala jsem jeho nenasytnost a vzrušení stále ještě neschopná pohybu. Uvolnil se z mého sevření a začal se líbat s partnerkou. Klekla si před něho a nabídla se mu zezadu. Sundal kondom a zajel do ní prudkým pohybem.

Konečně jsem přemluvila tělo a rukama jí zajela na prsa, která jsem hladila, tiskla a prsty mačkala bradavky. Přirážel divoce a já slyšela její "Fuck!" "Fuck!" doplněné sténáním, které doprovázelo orgasmus. To mě probralo úplně a vyklouzl z ní přímo do mé pusy. Chutnal po ní, jinak než já, sladce a lahodně. Stále vzrušený a nevystříkaný si lehnul na záda a ona si ho osedlala. Líbali jsme se, občas jsem nabídla jeho jazyku ňadra, zatímco jeho partnerka na něm divoce rajtovala. Tentokrát jsem její orgasmus nevnímala a jen nerada odtrhla své rty od jeho, když sesedla. Otočil si mě prdelkou k sobě a znovu si nasadil kondom. Už dlouho jsem v sobě necítila muže tak hluboko. Prsty jsem mu uvolňovala cestu, abych si ho vychutnala do každého kousíčku. Začal velmi pomalými pohyby, které jsem brzy převzala já a začala na něm jezdit. Chtělo to jen malou změnu. Zpomalila jsem a dala nohy k sobě, abych ho svírala ještě pevněji. Přesně to jsem potřebovala. Jeho ruce svíraly mé boky a já neomylně cítila přicházející orgasmus. Nepřestával ale tentokrát mě nenechal převzít kontrolu. První vlna projela mnohem intenzívněji ale pokračoval dál k rychle přicházející druhé. Prohnula jsem se jako kočka a dosedla na něho. Čekal to, chytil mě rukama za prsa a jeho rty jsem ucítila na šíji. Několika prudkými přírazy jsem se znovu chvěla v jeho náruči, ten večer naposledy. Svět kolem mě na několik okamžiků zmizel. Když mě uvolnil, zjistila jsem, že partnerka prolezla do pokoje vedle a slyšela její sténání. Sundala jsem mu kondom celý opatlaný ode mě a přišel čas na mé poděkování. Naposledy si mé rty, jazyk a pusa užívaly tu krásu, ktera se začínala nalévat a pulzovat. Teď přišla na řadu má ruka s pevným stiskem a klouzavými pohyby. Jeho hlasité "I'm cumming. I'm cumming" bylo jasné i beze slov. Vystříkl prudce těsně u mé brady. Znovu a znovu. Několika pomalými tahy jsem projela celou jeho délkou a natáhla se pro papírový ručník, abych utřela sebe i jeho. Oba jsme řekli najednou "We need a shower." Ještě políbení na rozloučenou a cesta do sprch, kde se k nám přidala jeho partnerka.

Kamaráda jsem potkala při cestě do sprchy v obětí slečny z vířivky. Poznamenal něco o divokém užívání si a zeptal se, zda to byl ten Američan. Přikývla jsem a šla relaxovat do vířivky. Na jeden večer bylo šukání až dost. Jak se znám, mám vybráno ma chvilku. Od návštěvy swingers klubu mě odrazovali. Šla jsem se tam pobavit, relaxovat a ten fantastický sex byl pohadkovym bonusem. Asi bych tam nechtěla jít s partnerem. Cítila bych se svázaná a obtížně se uvolňovala ale pro pobaveni a relax super věc. Rozhodně bych se ráda vrátila do stejného klubu.

Analcat

FaLang translation system by Faboba

Kalendář akcí

leden 2021
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

BONUSY Fantasy clubu

Partneři

  • chilli masaze
  • BANNERJI PeeP Into 165x83
  • Fantasy Adults GIF

Jak se k nám dostanete?

Najděte si trasu v Google maps...

3D prohlídka klubu

Podívejte se na 3D prohlídku Fantasy...

Rezervace

Volejte na tel. 722 777 444

Kontaktní informace

Swingers Club Fantasy
Třinecká 672 ( modré F ), Praha 9 - Letňany
199 00, Czech Republic

Telefon: +420 722 777 444
e-mail: fantasyclub@centrum.cz

více kontaktů

Aktuality a novinky

Vybíráme z galerie

přejít do galerie